Festyn „Postaw na Rodzinę”

Województwo Podkarpackie / TRZEŚŃ - MIELEC

Festyn „Postaw na Rodzinę”

Data

24.4.2022, godz. 14:00

Miejsce

Tereny rekreacyjno - sportowe przy Zespole Szkół w Trześni

Opis wydarzenia

Świętujemy Dzień Dobra! Organizujemy Festyn  Postaw na Rodzinę”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dobrze spędzić niedzielne popołudnie, szczególnie rodziny. Mile widziane są te wielopokoleniowe a także uchodźcy z Ukrainy zamieszkujący na terenie Gminy Mielec.

Zaczniemy od wspólnej modlitwy w intencji rodzin i pokoju na Ukrainie i na świecie – Msza św. w Kościele Parafialnym, później nastąpi oficjalne otwarcie festynu – występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokazy strażackie, konkursy, zmagania sportowe, zabawy z wodzirejem. Grupa IMPRATEAM poprowadzi tańce i zabawy animacyjne.

Atrakcje dodatkowe: wata cukrowa, pokaz baniek mydlanych, malowanie buziek, dmuchane zjeżdżalnie, degustacja potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, gra terenowa, poczęstunek dla zaproszonych gości, loteria dla darczyńców.

Przewidujemy nagrody dla uczestników konkursów i gadżety dla uczestników Festynu oraz podziękowania dla Wszystkich sponsorów i zaangażowanych w organizację Dnia Dobra. Spośród wszystkich czyniących dobro (składających dobrowolne datki do puszek) rozlosujemy trzy nagrody.

 

Program:

14:00 – Msza Święta w intencji rodzin (kościół św. Wojciecha w Trześni)

15:00 – rozpoczęcie festynu, przywitanie gości

15:30 – blok animacji rodzinnych

17:00 – Grupa IMPRATEAM – tańce i zabawy animacyjne

19:00 – zakończenie – wręczenie nagród i podziękowań

 

Organizatorzy:

*Parafia św. Wojciecha w Trześni,
*Wójt Gminy Mielec,
*Zespół Szkół w Trześni,
*Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Trześni,
*Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Technicznych w Mielcu,
*OSP Trześń,
*LKS „Czarni-Trześń”
*SOKiS Gminy Mielec,
*Koła Gospodyń Wiejskich: w Woli Chorzelowskiej, w Woli Mieleckiej, w Szydłowcu i w Trześni.

Partnerzy/Sponsorzy:

Podkarpacki Urząd Marszałkowski w Rzeszowie I Pan Fryderyk Kapinos – Poseł na Sejm RP, Restauracja „Bagatella” I Energia Euro Park Sp. z o. o. w Mielcu I Sklep Spożywczo – Przemysłowy Kędzior Andrzej „ Drewniak” w Trześni I Rado Resort w Woli Chorzelowskiej I LUK GARDEN – Łukasz Piechota w Trześni I „Kowalscy” S.C. Piekarnia Helena Kowalska Seweryn Kowalski I „ Prymus” Sprzedaż AGD i RTV w Mielcu I A&K Merket Hurt-Detal w Mielcu I 42 sports Cyklo Centrum w Mielcu, Piekarnia Gruzińska Supra w Mielcu I Zakład Przetwórstwa Cukierniczego „AS” Zbigniew Sierkowski w Trześni I „Lemar. Twój dom” Leszek Krzaczkowski w Mielcu I Computers Net w Mielcu I Radny Gminy Mielec Ryszard Szostak I Rodzice uczniów Zespołu Szkół w Trześni I Parafialny Oddział Caritas; Zespół Synodalny ; Rada Parafialna – Parafia św. Wojciecha w Trześni I „Drewmir” Ewa Cyran. Ryszard Cyran w Woli Chorzelowskiej I Biuro Obrachunkowe Urszula Wermińska w Mielcu I COMPOSITES MOBILITY S. A. w Mielcu I Biuro Rachunkowe „Profit” Dawid Tabor Autopart S.A. w Mielcu I Nadleśnictwo Mielec Pan Hubert Sobiczewski I  AM SERVICE instalacje, alarmy, sieci – Melchior Macura.

Patroni Medialni:

Gość Niedzielny I Radio RDN I hej.mielec.pl I radio leliwa I W Cieniu Jupiterów I KORSO Tygodnik Regionalny

 

Zapraszamy!

_____________________________________________________________

Kształtowanie odpowiednich postaw od najmłodszych lat to najlepsza i najskuteczniejsza profilaktyka! Dzieci, które wynoszą z domu właściwe wzorce, są znacznie mniej skłonne do sięgania po używki.

Miejsce

Miejsca,
które są domem
Diecezja Tarnowska

Niedługo pojawią się placówki dla tej diecezji

LOGO

Edyta Foryś

eforys@caritas.org.pl

tel.: 735 255 132

Magda Jaworska

mjaworska@caritas.org.pl

tel.: 735 255 127

LOGO CP