Gra terenowa

Województwo Małopolskie / Wieliczka

Gra terenowa

Data

22.4.2022, godz. 13:30

Miejsce

Szkoła podstawowa nr 2 w Wieliczce

Opis wydarzenia

Szkolne Koło Caritas we współpracy z Grupą Wolontariatu i Samorządem Uczniowskim przygotowuje wspaniałą zabawę z okazji „Dnia Dobra”!

Gra terenowa zostanie przeprowadzona na terenie szkoły. Udział w zabawie wezmą drużyny mieszane klas młodszych i starszych. Chcemy w ten sposób zintegrować społeczeństwo szkolne, aby starsi zaopiekowali się młodszymi a młodsi poczuli wsparcie starszych kolegów i koleżanek.
Do udziału zawodników w grze będzie kwalifikowało wykupienie cegiełki w formie muffinki, do której zostanie dołożone ozdobne serduszko wykonane przez uczniów klas 5. i 6. Ta mała ozdoba ma symbolizować dobro, które płynie z naszych serc. Dodatkowymi  cegiełkami będą wiosenne kwiaty i ozdobne pudełeczka z dołączonymi cukierkami. Prace te również zostaną wykonane przez uczniów klas 5. i 6.

W związku z obchodami roku jubileuszowego (150 lat od powstania szkoły) zadania do wykonania przez drużyny dotyczyć będą historii i Patrona szkoły.

Zdobywane punkty odnotowywane będą w przygotowanym przez Samorząd Uczniowski notesiku wykonanym z resztek recyklingowych tj. z papieru, sznurka i kartonu.

Finał naszej gry odbędzie się na sali gimnastycznej, gdzie nastąpi podsumowanie gry, wręczenie nagród i radosne odtańczenie słynnej „belgijki”.

To będzie DOBRY i radosny dzień!

Miejsce

Miejsca,
które są domem
Archidiecezja Krakowska

Niedługo pojawią się placówki dla tej diecezji

LOGO

Edyta Foryś

eforys@caritas.org.pl

tel.: 735 255 132

Magda Jaworska

mjaworska@caritas.org.pl

tel.: 735 255 127

LOGO CP