Diecezja – Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Województwo Kujawsko-Pomorskie / Bielice

Diecezja – Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Data

09.4.2024, godz. 9:00

Miejsce

Warsztat Terapii Zajęciowej „Radosne Serca” w Bielicach

Opis wydarzenia

Bielice

„Dzień Dobra” odbędzie się w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Radosne Serca” w Bielicach, dnia 13 kwietnia 2024 roku. Tego dnia, do naszego Warsztatu przyjadą dzieci i młodzież zamieszkujący w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej, w Marcinkowie wraz z opiekunami.

Zamierzamy zorganizować dla naszych gości zajęcia w godzinach od 9:00 do 13:30 .

W trakcie wspólnego spotkania chcemy pokazać dzieciom i młodzieży co robimy i jak funkcjonujemy w naszym Warsztacie każdego dnia. Pragniemy zachęcić naszych gości do wspólnej pracy a zarazem integracji. Zamierzamy przygotować materiały terapeutyczne, z których każdy wykona wybrane przez siebie rękodzieło. Nasi goście będą mieli do wyboru kilka propozycji związanych z codzienną pracą w ramach naszych pracowni czyli krawieckiej, gospodarstwa domowego, plastycznej, stolarskiej, ogrodniczej oraz ceramiki i rzeźby.

Liczymy na udaną i przyjemną współpracę oraz wzajemne zaangażowanie zarówno naszych gości jak i uczestników oraz pracowników naszego warsztatu. Po wspólnej pracy będziemy się integrować podczas słodkiego poczęstunku przy kawie i herbacie w naszym ogrodzie lub w warsztacie w zależności od sobotniej pogody.

LOGO

Kontakt Caritas Polska:

dziendobra@caritas.org.pl

LOGO CP