DZIEŃ DOBRA – 22 KWIETNIA 2023

CZYM JEST
DZIEŃ DOBRA?

Czym jest Dzień Dobra?

CZYM JEST DZIEŃ DOBRA? To radosne ŚWIĘTO POMAGANIA – wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas! To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas, że #DobraJestWięcej! Razem z Wami IDEE MIŁOSIERDZIA zamieniamy na SPOTKANIE z drugim człowiekiem. 

Co się wydarzy w Dniu Dobra? 

CAŁEJ POLSCE wolontariusze Caritas zorganizują pikniki, festyny, warsztaty, pokazy, biegi, koncerty, kiermasze i wiele innych atrakcji. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Twojej okolicy i dołącz do tego radosnego świętowania :-). Pokażmy, że dobra jest więcej!

Spotkanie

Polskie słowo SPOTKANIE kryje w sobie piękną etymologię TKANIE. Wspólne tkanie… dlatego zapraszamy do wyjątkowych spotkań w miejscach, które otaczamy szczególną miłością. Niech wydarzy się prawdziwe spoTKANIE – bycie w uważnej wspólnocie z innymi.
Niech DZIEŃ DOBRA będzie
• spoTKANIEM z Chrystusem,
• spoTKANIEM z braćmi i siostrami,
• spoTKANIEM z samym sobą.

Znajdź wydarzenia w swojej okolicy

Miejsca spoTKAŃ
serce 396

Zobacz miejsca, gdzie dobro dzieje 365 dni w roku

MIEJSCA, KTÓRYM POMAGAMY

CARITAS opiekuje się wieloma miejscami, które są domem dla wielu potrzebujących. Niektóre placówki stały się schronieniem dla uchodzców z Ukrainy. “Dzień dobra” to czas świętowania, oraz realnej pomocy, dlatego w czasie jego trwania zbierane są środki na te miejsca.

Dzień Dobra w Caritas Polska

Więcej Wydarzeń

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo
sponsor-logo